reklamı kapat

POPÜLER

avengers

Avengers ve Aquaman yıldızlarından Black Mirror sürprizi

Netflix’in sevilen dizilerinden Black Mirror yeni sezonunda Avengers ve Aquaman yıldızlarıyla izleyicilere sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Son olarak intertaktif bölümü Bandersnatc ile karşımıza çıkan Black Mirror sonunda beşinci sezon gelişmeleriyle boy gösteriyor. Daha önce yapılan açıklamalardan yeni sezondaki bölümlerden birinde Miley Cyrus’un rol alacağını öğrenmiştik. Fakat bunun dışında pek bir gelişme yaşanmadı diyebiliriz. Sonunda Black Mirror cephesindeki sessizlik son buldu. Hollywood’un güvenilir kaynakları arasında yer alan Deadline sitesinin haberine göre beşinci sezon kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Bu isimler arasında en fazla dikkat çekenler Anthony Mackie ve Yayha Abdul-Mateen II oluyor. Anthony Mackie uzun zamandır Marvel Sinematik Evreni’nde yer alıyor ve Falcon karakteriyle karşımıza çıkıyor. Onu yakında Avengers Endgame filminde de seyredeceğiz. Yayha Abdul-Mateen II ise geçtiğimiz aylarda vizyona giren Aquaman filminin kötülerinden biriydi. Hayat verdiği Black Manta karakterini Aquaman 2’de de göreceğimizi tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkilinin henüz Black Mirror beşinci sezonda hangi bölümlerde yer alacağı veya nasıl karakterlere hayat verdiğini henüz bilmiyoruz. Fakat Avengers ve Aquaman yıldızlarının Black Mirror transferi şimdiden büyük heyecan uyandırdı diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Bandersnatch fragmanı