reklamı kapat

POPÜLER

Spider-Man Far From Home

Spider-Man Far From Home sızıntısıyla netleşen detay

Avengers Endgame sonrasında izleyici karşısına çıkacak olan Spider-Man Far From Home oyuncak sızıntısıyla karşımıza çıkıyor. Bu sızıntı sayesinde filme dair havada kalan bir detay netlik kazanmış oluyor.

Far From Home fragmanı ilk gün yüzüne çıktığında bazı detaylar seyircilerin kafasının karışmasına neden olmuştu. Fragmanda kahramanlarımızın klasik Örümcek Adam kötülerinden Molten Man ve Hydro-Man’e karşı mücadele verdiğini görüyorduk. Fakat ilerleyen dakikalarda Mysterio’nun ortaya çıkmasıyla herkes aynı soruyu sormaya başladı: Filmde Molten Man ve Hydro-Man gerçekten var mı, yoksa gördüklerimiz Mysterio tarafından yaratılan illüzyonlar mı? Uzun süredir kafaları karıştıran bu sorunun yanıtı  From Home için hazırlanan LEGO setiyle ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spider-Man Far From Home kötüleri

CBM tarafından paylaşılan görsellerde Molten Man ve Hydro-Man etrafında tasarlanan iki farklı LEGO seti görüyoruz. Bu oyuncaklar direkt olarak filmin fragmanında yer alan sahnelerle örtüşüyor. Hatta Hydro-Man sahnesinde yer alan Mysterio bile görülebiliyor. Bu sayede fragmanda gördüklerimizin gerçek olduğunu anlıyoruz. Özetle artık gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki serinin ikinci filmide Mysterio’nun dışında Molten Man ve Hydro-Man’i de göreceğiz! Unutmadan yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği filmin 5 Temmuz’da izleyici karşısına çıkacağını da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Spider Man Far From Home ilk fragman