reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Galaxy S10+

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ için çıkan kilit güncelleme

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde yer alan ekrana entegre parmak izi sensörü hakkında sevindirici bir güncelleme yapıldı.

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinde biliyorsunuz ekrana entegre ultrasonik parmak izi sensörü kullanılıyor. Bu sensör diğer modellerden farklı olarak optik olarak değil ses dalgalarıyla çalışıyor. Ancak telefonları satın alan birçok kullanıcı bu sensörün performansından çok memnun değil. Firmanın daha hızlı ve güvenli olarak nitelendirdiği sensör, beklenen performansı sunamıyor. İşte bu konuda geçtiğimiz ay bir açıklama yapan Samsung, sensörün ilerleyen dönemde yazılımsal olarak iyileştirileceğini belirtmişti. İşte bu güncelleme resmi olarak yapıldı. Yakında herkes için gelecek güncelleme, 6,9 MB boyutunda ve otomatik olarak “acil güncelleme var” şeklinde kullanıcıların karşısına çıkıyor. Söylendiği kadarıyla güncelleme sonrasında telefonlardaki parmak izi sensörü hiç olmadığı kadar hızlı çalışmaya başlıyor. Bu da gerçekten güzel görünüyor.

Samsung Galaxy S10 Galaxy S10+

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ pazarın öne çıkan amiral gemileri

Biliyorsunuz iki telefon modeli de oldukça gelişmiş kamera altyapısına ve tasarıma sahip. Güçlü işlemcileriyle yüksek performans sunan modellerin bir de Galaxy S10e isimli bir kardeşi bulunuyor. Kavisli olmayan ekranıyla birçok kişiyi daha çok mutlu eden telefon, fiyatıyla da öne çıkıyor.

İlgili Video