reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi HyperSonic powerbank

Xiaomi tarafından 50W hızlı şarj destekli yeni powerbank

Powerbank denildiği zaman birçok pazarın hakimi Xiaomi ve alt marka Redmi’den gelen seçenekler oluyor. Bunlar arasına birisi daha eklendi.

İlk olarak Hindistan merkezli olarak lanse edilen Mi HyperSonic isimli en yeni Xiaomi powerbank, kullanıcıların güncel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış.

İlk olarak 20 bin mAh kapasiteye sahip olan ürün, bünyesinde USB-C ve USB-A portlarını barındırıyor. USB-C üzerinden 50W hızlı sunan ve bu açıdan çok dikkat çeken ürün, açıklandığı kadarıyla 4.500 mAh pile sahip bir telefonun 1 saat içerisinde tamamen doldurabiliyor.

Mi HyperSonic’ün kendisi ise uygun adaptörler ile 4 saatin hemen altında tamamen doldurulabiliyor. Bu rakam fazlasıyla güzel görünüyor. Oldukça sade bir tasarıma ve plastik olmasına rağmen sağlam bir gövdeye sahip olan Xiaomi Mi HyperSonic powerbank, firmaya göre ısınma konusunda da özel güvenlik sistemlerine sahip.

Genel olarak iyi özellikleri olan modelin fiyatı da 50 dolar gibi iyi bir seviyede yer alıyor. Ürünün ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Anca bu konuda henüz bir tarih gelmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi en son Mi Band X ile çok ses getirmişti

Hatırlarsınız geçtiğimiz günlerde sürpriz bir sızıntı yapıldı. Halen doğruluğu konusunda şüphelerin olduğu bu sızıntıda karşımıza Xiaomi Mi Band X ismi çıktı.

Direkt olarak Xiaomi’nin resmi bir sunumunda görülen bu isim, etkileyici bir akıllı bilekliğin yolda olduğuna işaret ediyordu. Çünkü sunumda yazanlara göre modelde 360 derecelik esnek bir renkli ekran yer alıyor.

Mi Band X akıllı bileklik modelinin bu bilginin üzerinden çok etkileyici Nubia Alpha gibi olması beklenmeye başlandı. Daha önce de söylediğimiz gibi eğer bu gerçek olursa şimdiye kadar çıkmış en etkileyici Mi Band modeli yolda bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un oyun tarafına özel yeni kulaklığı