reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G MX518

Efsane yeniden doğdu; karşınızda yeni Logitech G MX518 oyuncu faresi [Video]

Dünyanın en büyük çevre birimleri üreticilerinden Logitech, G MX518 isimli yeni oyuncu faresini tanıttı. Oyuncular bu habere oldukça sevinecek gibi görünüyor.

“Efsane yeniden doğdu” mottosuyla lanse edilen yeni oyuncu faresi Logitech G MX518, 2005 döneminde büyük ses getiren ilk versiyonu geleceğe taşıyor. İlk versiyon ile aynı ergonomik gövdeye sahip olan fare, piyasadaki en konforlu seçenekler arasında yer alıyor. İlk sürümü halen kullananların olduğu bilinirken, yeni sürüm yine kablolu yapıda karşımıza çıkıyor. 16.000 DPI Hero sensör üzerine kurulan fare, 32-bit ARM işlemci ve 1 ms raporlama hızıyla geliyor. Bu açıdan en hızlı oyuncuları bile yarı yolda bırakmayacak ürün, yan tarafında ileri ve geri tuşları taşıyor. Yerleşik hafızası sayesinde yaptığınız ayar ve özelleştirmeleri tutabilen yeni Logitech G MX518 oyuncu faresi, büyük G logosu haricinde gösterişten uzak bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Yani fare üzerinde bir LED aydınlatma sistemi bulunmuyor. Bu da birçok kişi için tercih sebebi oluyor.

Logitech G MX518

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G MX518 gerçekten iyi bir oyuncu faresi

“Hemen hemen harika” ya da “şimdiye kadar yapılmış en iyisi” gibi yorumlar alan efsane farenin yenisi, 60 dolar fiyat etiketiyle ön siparişe açılmış durumda. Modelin resmi tanıtım videosunu direkt olarak sayfanın üzerinde izleyebilirsiniz.