reklamı kapat

POPÜLER

Logitech G Pro X Superlight 2

Logitech G Pro X Superlight 2 oyuncu faresi için indirim fırsatı [Mayıs 2024]

Logitech G Pro X Superlight 2 kablosuz fare için indirim fırsatı geldi. G Pro ailesinin en iddialı üyesi olan G Pro X 2 Superlight ise hem selefi olan G Pro X’ten hem de G Pro’dan çok daha hafif bir tasarıma sahip.

Farenin hafif tasarıma sahip olması özellikle Counter-Strike, Call of Duty ve Valorant gibi FPS türündeki oyunlarda oyuncuların hızlı tepki vermelerine imkan tanıyor. 60 gram ağırlığıyla piyasada satın alabileceğiniz en hafif kablosuz farelerden biri olan cihaz agresif tasarım çizgisi sunan ve bol tuşlara sahip oyuncu farelerinin aksine minimalist tasarımıyla göze çarpıyor. Yeni modelin tasarım detaylarına baktığımızda G Pro X 2 Superlight’ın bir önceki modelle benzer bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. İlk model kırmızı, siyah, beyaz ve pembe renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulurken yeni model siyah, beyaz ve pembe olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuyor.   Pembe renkli modelini test ettiğimiz G Pro X 2 Superlight’ın üst tarafında iki adet tuş ve kontrol tekeri yer alıyor. Yeni modeli bir önceki modelden ayıran en önemli farklardan biri yeni farenin HERO 2 sensörüne destek vermesi. Bu sensör sayesinde çok iyi bir hassasiyet sunan farede hassasiyet seviyesi G HUB yazılımı üzerinden ayarlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Logitech G Pro X Superlight 2 farenin indirimli fiyatı ne kadar?

Bir önceki modelin çözünürlük değeri 100 ila 25-600 DPI aralığında iken yeni modelde bu aralık değeri 100 ila 32.000 DPI aralığında. Detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz farenin kampanyalı fiyatı ise 4.519 TL.

Logitech

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın