reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo
Lenovo
Lenovo
Lenovo

Lenovo’dan kablosuz şarj destekli fare ve 65 watt’lık powerbank

Lenovo yeni aksesuar serisi Lenovo Go çatısı altında bir fare ve powerbank tanıttı. Şirketin Lenovo Go serisinde tanıttığı ilk ürün olan fare Lenovo Go Wireless Multi-Device Mouse adını taşıyor.

Kablosuz şarj özelliğine sahip olan cihaz Qi uyumlu kablosuz şarj cihazlarıyla kablosuz olarak şarj edebiliyor. Kablosuz haricinde USB-C üzerinden de şarj edilebilen fare, kompakt bir boyuta sahip. Birden fazla bilgisayar arasında geçişlerde kolay bir bağlantı vadeden fare önümüzdeki ay yaklaşık 60 dolardan satışa sunulacak. Farenin Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Lenovo’nun tanıttığı bir diğer ürün ise bir powerbank. Lenovo Go USB-C Laptop Powerbank bünyesinde barındırdığı 20.000 mAh kapasiteli pille mobil cihazlara ekstra güç sağlıyor. 65 watt’lık çıkış gücü sunan cihaz bu sayede hızlı şarj imkanı vadediyor. Üç cihazı aynı anda şarj etme yeteceğine sahip olan taşınabilir şarj cihazı hem güçlü hem de hızlı bir performans sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lenovo imzalı taşınabilir şarj cihazının fiyatı ne kadar?

Cihazın yurt dışındaki satış fiyatı yaklaşık 90 dolar olacak. Haziran ayında satışa sunulacağı açıklanan taşınabilir şarj cihazının Türkiye’de piyasaya sunulup sunulmayacağı henüz açıklanmadı.

İlginiz Çekebilir

Xiaomi’den çok dikkat çeken konsept telefon modeli