reklamı kapat

POPÜLER

Tesla Wireless Charger
Tesla Wireless Charger
Tesla Wireless Charger
Tesla Wireless Charger
Tesla Wireless Charger

Karşınızda Tesla’nın akıllı telefon sahiplerine yeni hediyesi

29 Ağustos 2018

Elektrikli otomobil pazarının yıldız ismi Tesla, otomobil yanında birçok aksesuarın da satışını yapıyor. İşte bunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor.

Tesla, uzun süredir akıllı telefonlar için şarj istasyonuna benzeyen ufak “powerbank” ürünleri satıyor. Bu ürünlerle fanlarını memnun eden firma, bunlar arasına “Tesla Wireless Charger” isimli yeni bir seçenek daha ekliyor. Resmi sitede önce yayımlanan şu an ise kaldırılan ürün (İlk sayfaya buradan ulaşabilirsiniz), temel olarak kablosuz şarj yeteneğine sahip bir powerbank. Bünyesinde 6.000 mAh pil yer alan cihaz, Qi kablosuz şarj standardına destek veriyor. Bu sayede yeni nesil iPhone’lar ile destekli onlarca Android cihazı sadece üzerine konulmasıyla şarj edebilen ürün, siyah ile beyaz olmak iki farklı renk seçeneğiyle geliyor. Dahili bir USB-C kablosuna da sahip olan Wireless Charger, maalesef hızlı şarj gerçekleştiremiyor. Sadece 5W gücünde şarj yapabilen yani yavaş olan cihaz, cihazlara ekstra 21 saat konuşma ve 18 saat internette gezme şansı tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Wireless Charger satışa çıkacak mı?

Şimdilik bunu bilmiyoruz. Resmi sayfası yayımlandıktan hemen sonra kaldırılan ürün, 65 dolar fiyat etiketine sahip. Çok yakında siteye yeniden geleceği tahmin edilen cihaz, fanlar haricinde çok dikkat çekecek gibi durmuyor. Çünkü IFA 2018 kapsamında 20W şarj yapabilen Qi kablosuz şarj cihazları geliyor.

İlgili Video

Şirketin çok beğenilen ve merak edilen süper otomobili yeni Roadster