reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi tanıtıldı; işte fiyatı

Samsung, üç cihazı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj ünitesi Samsung Wireless Charger Trio ile karşımızda. İşte tüm detaylar;

Advertisement

Samsung biliyorsunuz rakipleri gibi ürün gamında birden fazla kablosuz şarj yetenekli ürüne sahip. İşte bunun için hazırlanan oldukça büyük boyutlu yeni kablosuz şarj ünitesi Samsung Wireless Charger Trio, aynı anda akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık modellerini şarj edebiliyor. Burada örneğin yukarıda da görebileceğiniz üzere Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Watch 3 ve Galaxy Buds Live yan yana doldurulabiliyor. Bu da gerçekten oldukça kullanışlı görünüyor ve ürün özellikle yatak başına koymalık bir seçenek oluşturuyor. Qi standardını desteklediği için Samsung harici cihazları da doldurabilen ürün, söylendiği kadarıyla maksimum 15W kablosuz şarj getiriyor. Bu da birçok kişi için yeterli görünüyor. Firmalar bu tarz ürünlerde ısınma sorununa karşı daha yüksek hıza çıkmak şimdilik istemiyor. Beyaz ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan Wireless Charger Pad Trio, aşırı ince değil ve yapısı gereği oldukça yer kaplayacak izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Wireless Charger Trio kablosuz şarj ünitesi Türkiye’de de satılacaktır

Ancak şu an modelin Türkiye fiyatı bilinmiyor. Yetenekli kablosuz şarj ünitesinin Avrupa fiyatı ise 99 euro seviyesinde yer alıyor. Modelin yanında kendi şarj cihazı da geliyor.

İlgili Video