reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Wireless Charger Pad

Samsung’dan üç cihazı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj ünitesi

Samsung, üç cihazı aynı anda şarj edebilen kablosuz şarj ünitesi geliştiriyor. Modelin ilk görseli de Evan Blass sayesinde ortaya çıktı.

Samsung, ürün gamında birden fazla kablosuz şarj yetenekli ürüne sahip. İşte bunun için hazırlanan oldukça büyük boyutlu yeni kablosuz şarj ünitesi Wireless Charger Pad Trio, aynı anda akıllı telefon, akıllı saat ve kablosuz kulaklık modellerini şarj edebiliyor. Bu da gerçekten kullanışlı görünüyor ve özellikle yatak başına koymalık beğeni toplayacak gibi görünüyor. Qi standardını desteklediği için Samsung harici cihazları da doldurabilen ürün, söylendiği kadarıyla maksimum 15W kablosuz şarj getiriyor. Bu da birçok kişi için yeterli görünüyor. Zaten çok daha yüksek hız bu tarz bir cihazda güvenlik sorunları doğuracaktır deniyor. Modelin önündeki hafta resmen tanıtılacağı aktarılıyor. Fiyat ise henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung bu aralar sürekli olarak Galaxy Z Fold 2 ile gündeme geliyor

Samsung Galaxy Z Fold 2 en son 1 Eylül tarihli Unpacked Part 2 etkinliği ile gündeme gelmişti. Bu etkinlikte tüm detayları paylaşılacak telefon, biliyorsunuz Türkiye’de de elde edilebilecek. Peki telefon kaça satılacak? Model için daha önce 1.980 dolarlık bir fiyat tahmini yapılıyordu. Daha sonra ise telefonun Avrupa’da 2 bin euro fiyatla satılacağı aktarıldı. Bunun Avrupa’nın birçok pazarında 2.100 euro seviyesinde satışa çıkan Galaxy Fold’dan 100 euro daha düşük olması olumlu karşılanıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor. Ancak güncel kur üstünde 2 bin euro neredeyse 18 bin TL ediyor. Modelin bizce olası Türkiye fiyatı 19-20 bin TL civarında yer alıyor.

İlgili Video