reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi kablosuz kulaklık

Xiaomi imzalı yeni kablosuz kulaklık ve sızan ilk özellikleri

Teknoloji dünyasının ürün gamı en geniş firmalarından Xiaomi, yakında yeni bir kablosuz kulaklık modeli tanıtmaya hazırlanıyor.

Xiaomi imzalı mevcut kablosuz kulaklıklar uygun fiyatlarıyla büyük ses getiriyor. İşte bunlar arasına yakında bir yeni model daha geliyor. Direkt olarak “Mi True Wireless Earphones 2S” şeklinde isimlendirileceği aktarılan yeni model, söylendiği kadarıyla düşük gecikmeki ses aktarım desteğine sahip. Bu gerçekten çok güzel bir haber. Bu sayede kişiler kablosuz kulaklığı telefonlarında oyun oynarken de kullanabilecek. Şu an bazı kablosuz modeller ile bu gecikme nedeniyle çok mümkün olmuyor. Bu konuda dikkat çekecek gibi görünen yeni kablosuz kulaklık, aktarıldığı kadarıyla kablosuz şarj özelliğini de taşıyacak. Yani model şarj edilebilir haznenin olduğu tasarımı benimseyecek. Bu hazne de Qi cihazlardan rahatlıkla doldurulabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, en son yeni bir powerbank ile karşımıza çıkmıştı

Firma 10.000 mAh kapasiteye sahip Mi Wireless Powerbank modelinin tanıtmıştı. Bu yeni powerbank’in en büyük özelliği kablosuz şarj desteğine sahip olması. Qi standardı üstüne kurulan model, bu sayede Qi destekli her telefonu direkt olarak üzerinde şarj edebiliyor. Kablosuz tarafta 10W hızlı şarj sunan ürün, USB-A portudan ise 18W seviyesine çıkış yapıyor. Aynı zamanda USB-C portuna da sahip olan yeni Xiaomi Mi Wireless Powerbank, 33 dolar yurt dışı fiyatına sahip.

İlginizi Çekebilir

OPPO imzalı ilk akıllı saat ile tanıştınız mı?