reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

Çıkışı yılan hikayesine dönen Apple AirPower için sonunda dedirten haber

Teknoloji devi Apple tarafından uzun süre önce tanıtılan kablosuz şarj cihazı AirPower, 2018’de bir türlü satışa çıkmadı. Çıkışı gerçekten yılan hikayesine dönen cihaz için önemli gelişme var.

Hatırlamak adına bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, çok ama çok uzun zamandır bekleniyor. Bu ürün hakkında hiç konuşmayan teknoloji devi, şarj cihazını bir türlü satışa sunamıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla 149 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak cihaz, haftalardır aşılamayan sorunların ortasında bulunuyor haberleriyle gündeme geliyor. Aynı anda üç cihazı şarj ederken çok ısındığı belirtilen ürün, bu sorun çözülemediği için de tüketiciyle buluşamıyor. Ancak gelen bilgiler bu her şeyin yoluna girdiği yönünde. Sağlam kaynaklara göre Luxshare Precision firması ürünün seri üretimine başlamış durumda. AirPods’u da üreten firma, yeni model için büyük bir hızla çalışıyor deniyor. Buna ek olarak yine Apple’a üretim yapan firmalardan Pegatron’un da AirPower için seri üretime başladığı gelen bilgiler arasında bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower hangi cihazlarla uyumlu?

Bildiğimiz kadarıyla kadarıyla cihaz iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR ve yakında tanıtılacak yeni AirPods modeliyle uyumlu olacak. Cihazın önümüzdeki ay resmi olarak raflardaki yerini alması bekleniyor. Şarj ürünün Türkiye’de 1.000 TL’yi geçeceği tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni iPhone reklamı