reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

Çıkışı gerçekten yılan hikayesine dönen Apple AirPower hakkında fiyat dahil sıcak bilgiler

Teknoloji devi Apple tarafından uzun süre önce tanıtılan kablosuz şarj cihazı AirPower, halen bekleniyor. İşte bu modelden yeni bilgiler var.

Bilmeyenler için bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, çok ama çok uzun zamandır bekleniyor. Üretim sürecinde yaşanan ısınma sorunları nedeniyle bir türlü gelemeyen ürün, bu sorunlardan kurtulmuş gibi görünüyor. Çünkü sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre beklenen ürün önümüzdeki bahar aylarında resmi olarak satışa çıkıyor. Isı sorunu çözmek amacıyla ilk gösterilen tasarımdan daha kalın olduğu belirtilen ürün, yine kesinleştiği üzere 150 dolar fiyat etiketine sahip olacak.  8-7-7 bobin kurulumuna sahip olduğu belirtilen Apple AirPower, iOS 13 ile dikkat çeken özelliklere kavuşacak deniyor. Bunların henüz tam olarak ne olduğu bilinmezken, ürünün seri üretimi aktif olarak devam ediyor şeklinde bilgiler geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower hangi cihazlarla uyumlu?

Merak edilen cihaz iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR ve yakında tanıtılacak yeni AirPods modeliyle uyumlu olacak. Cihazın önümüzdeki ay resmi olarak raflardaki yerini alması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPhone reklamlarından