reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower AirPods

Merakla beklenen Apple AirPower ve yeni AirPods için tarih verildi!

Teknoloji devi Apple, yeni ürünleri üzerinde çalışmaya devam ediyor. İşte bu ürünlerden AirPower ve yeni AirPods için önemli bir bilgi ortaya çıktı.

Apple için en sağlam kaynaklardan olan analist Ming-Chi Kuo, kısa süre önce dikkat çeken 2019 raporunu paylaştı. Bu raporda firmanın birçok yeni ürünü yer alırken, merakla beklenen Apple AirPower ve yeni AirPods için de tarih veriliyor. Kuo’ya göre iki ürün de 2019’un ilk çeyreği içerisinde resmi olarak satılmaya başlanacak. Yani en geç mart ayına kadar elde edilebilir olacak ürünler, gerçekten oldukça merak ediliyor. Söylendiği kadarıyla yeni AirPods kablosuz şarj desteğine sahip olacak ve gelişmiş Bluetooth bağlantı getirecek. Siyah renk seçeneğine ve yeni bir kaplamaya sahip olacağı belirtilen bu ürüne ek olarak AirPods 2 hakkında da bilgiler geliyor. Bu ikinci modelin sonbahar aylarında 2019 iPhone ailesiyle beraber tanıtılacağı söyleniyor. Birçok farklı renk seçenekleriyle geleceği belirtilen Apple AirPods 2 kablosuz kulaklık modeli, sağlam kaynaklara göre 200 dolar fiyat etiketine satılacak. İçerisinde yapılan değişiklikler sayesinde daha çok bass sunacağı söylenen model, bünyesinde yeni sensörler taşıyor.

Ming-Chi Kuo bu bilgilerine ek olarak 2019 içerisinde yeni bir iPod Touch’ın da geleceği söylüyor. Bunun güçlü bir işlemciye sahip olacağı belirtiliyor. Bu modelin özellikle oyun üzerine odaklanacağı biliniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower hakkında şunları biliyoruz

Bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, çok ama çok uzun zamandır bekleniyor. Biliyorsunuz üretim sürecinde yaşanan ısınma sorunları nedeniyle bir türlü gelemeyen ürün, bu sorunlardan kurtulmuş gibi görünüyor. Isı sorunu çözmek amacıyla ilk gösterilen tasarımdan daha kalın olduğu belirtilen ürün, 150 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni iPhone reklamlarından