reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPower
Apple AirPower

Umudun kesildiği Apple AirPower hakkında yeni bilgiler

10 Aralık 2018

Teknoloji devi Apple’ın kablosuz şarj cihazı AirPower, halen satışa sunulmuş değil. Çıkışı yılan hikayesine dönen ürün için yeni detaylar var.

Hatırlamak adına bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, çok ama çok uzun zamandır bekleniyor. Bu ürün hakkında hiç konuşmayan teknoloji devi, şarj cihazını bir türlü satışa sunamıyor. Daha önce duyduğumuz kadarıyla 149 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak cihaz, aşılamayan sorunların ortasında bulunuyor. Aynı anda üç cihazı şarj ederken çok ısındığı belirtilen ürün, bu sorun çözülemediği için de tüketiciyle buluşamıyor. Yeni gelen bilgiler ise model için biraz da olsa umudu artırıyor. Çünkü firma AirPower üzerinde çalışacak mühendis arayışında bulunuyor. Satış fiyatının Türkiye’de 1.000 TL’yi rahatlıkla geçeceği söylenen cihaz, bazı ortaya çıkan patentlerle de gündeme bulunuyor. Cihazın şarj miktarları iPhone üzerinde göstermek için az miktarda veri gönderdiği, ancak bunun başka cihazlar tarafından okunmayacağı bu patent ile karşımıza çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple AirPower
Apple AirPower

Apple AirPower hangi cihazlarla uyumlu?

Bildiğimiz kadarıyla kadarıyla cihaz iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR ve yakında tanıtılacak yeni AirPods modelleriyle uyumlu olacak.

İlginizi Çekebilir

Çift ekranlı akıll telefon Nubia X