reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

Bir türlü satışa sunulmayan Apple AirPower’dan fiyat dahil yeni bilgiler

Teknoloji devi Apple’ın kablosuz şarj cihazı AirPower, biliyorsunuz tanıtıldığı günden bu yana merakla bekleniyor. Bugün bu model için yeni bilgiler bulunuyor.

Temel olarak bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, halen satışa çıkmış değil. Gerçekten çok uzun süredir beklenen ürün, yeni bilgilere göre 149 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Daha önce duyduğumuz kadarıyla Apple AirPower bazı teknik sorunlar nedeniyle geri planda kalmış durumda. Üç cihazı ayı anda şarj edeceği için ısınma konusunda mükemmel ve güvenli hale getirilmesine uğraşılan cihazın, eylül ayında raflardaki yerini alması bekleniyor. Satış fiyatının Türkiye’de 1.000 TL’yi rahatlıkla geçeceği söylenen cihaz, söylendiği kadarıyla 29 watt seviyesine kadar şarj gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower hangi cihazlarla çalışacak?

Açıklandığı kadarıyla cihaz iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods uyumlu olacak. Ayrıca eylül ayında tanıtılacak üç yeni iPhone modeli de bu ürünle aktif olarak kullanılabilecek. Bu cihazlar 5,8 inç ikinci jenerasyon iPhone X, 6,5 inç iPhone X Plus ve LCD ekranlı 6,1 inç iPhone olacak.

İlgili Video

En yeni amiral gemisi Galaxy Note 9