reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower

Daha çıkmadan eskidi! Apple’ın güncellemek zorunda kaldığı AirPower görseli

Apple, bir türlü ortaya çıkaramadığı kablosuz şarj standı AirPower için yeni bir görsel yayınladı. Çıkmadan eskiyen cihazın görselinde “güncelleme” yapmak gerekmiş.

Çıktı, çıkacak derken Apple’ın kablosuz şarj standı AirPower daha satışa sunulamadan eskidi. iPhone X ile tanıtılan cihaz, uzun, çok uzun zamandır beklenen modeller arasında yer alıyor. Yeni AirPods modelinin mağazada ortaya çıkmasıyla beraber AirPower’ı da göreceğimiz heyecanına kapılmamıza karşın şarj standından ne yazık ki yeni haber alamamıştık. Şimdi Apple, hala cihazdan umudunu kesmediğini gösterircesine yeni bir görsel düzenlemiş gibi görünüyor. Apple’ın Avustralya sitesinde yer alan yeni görselde şarj standının üstünde duran, kablosuz şarj olabilen AirPods’un yanında artık iPhone Xs duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower

iPhone X’lu fotoğraf eskidi

Apple, iPhone X’la beraber AirPower’ı 2017 yılında duyurmuştu. Firma duyurusu sırasında şarj standının iPhone, AirPods ve Apple Watch’u aynı anda şarj edebileceğini açıklamıştı. Telefonun yanına aksesuarların da sığabilmesi için daha geniş bir yüzey alanıyla tasarlanan standdan ise o zamandan bu yana haber almak mümkün olmadı. Geçtiğimiz yıl ise şarj standının prototiplerinde bir ısınma sorunu olduğu dedikoduları basına yansımıştı. Unutturularak, “İptal mi edildi acaba?” düşüncelerini su yüzüne çıkaran modelin iPhone Xs ile güncellenen fotoğrafı ise tam tersini işaret ediyor. Öte yandan Apple’ın görseli siteden hızlıca kaldırdığını da ekleyelim.

Kablosuz şarj edilebilen AirPods kılıfının bile daha yeni yeni mağazada yerini aldığı düşünülünce belki önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan, 25 Mart etkinliğinde, AirPower’ı da görme fırsatı elde edebiliriz.

İlginizi çekebilir

AirPods tanıtımı