reklamı kapat

POPÜLER

Ressence Type 2 akıllı saat
Ressence Type 2 akıllı saat
Ressence Type 2 akıllı saat
Ressence Type 2 akıllı saat
Ressence Type 2 akıllı saat
Ressence Type 2 akıllı saat

300 bin TL’ye yaklaşan fiyatıyla nefes kesen akıllı saat: Ressence Type 2

Aşırı lüks saat üreticilerinden Ressence, Type 2 adını verdiği akıllı saat modelini tanıttı. Yakında satışa çıkacak modelin fiyatı ise gerçek anlamda nefes kesiyor.

Ressence firmasını saatleri normalde de pahalıya satılıyor. Ancak açıklanan 48 bin dolarlık (Sadece vergisiz kur çarpımı 262 bin TL civarında ediyor) fiyat, bir akıllı saat için gerçekten inanılmaz görünüyor. Nest ve iPod’un arkasındaki isimlerden Tony Fadell’in desteğiyle hayat bulan Ressence Type 2, bünyesinde fotovoltaik hücreler (Güneş paneli) barındırıyor. Bu sayede kendisini şarj edebilen model, genel kullanımda 36 saat boyunca görev yapabiliyor. Diğer akıllı saatlerden çok daha farklı bir tasarımı bulunan ürün, akıllı telefonlar ile Bluetooth üzerinden haberleşebiliyor. Buradan aldığı bilgiyle iki farklı zaman dilimi arasında hızlı geçiş sunan akıllı saat Ressence Type 2, zamanı otomatik olarak güncelleyerek daha doğru bir sonuç karşısına getiriyor. Uzun süre kullanılmadığı zaman birçok özelliğini kapatarak çalışır kalabilen saat, mekanik yapısını (Bir ekran yok) akıllı özellikler ile harmanlıyor. Kasası titanyum olan ve su altına sokulamayan saat, gece kullanımı kolaylaştırmak adına mavi renkli bir arka aydınlatmaya da sahip. Modelin telefon bildirimlerini gösterme gibi bir amacının olmadığı söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ressence Type 2 saat modeli ne zaman satışa çıkıyor?

Açıklandığı kadarıyla saat nisan ayında raflardaki yerini alıyor. Sadece ultra zengin kişilere hitap eden ürün, bu alanda bir üst limitin olmadığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

İlginizi Çekebilir

Bir başka lüks akıllı saat modeli