reklamı kapat

POPÜLER

Montblanc kablosuz kulaklık akıllı telefon

Montblanc’dan fiyatıyla nefes kesen akıllı saat ve kablosuz kulaklık

Akıllı saat ve kablosuz kulaklık pazarına Montblanc imzalı iki lüks model dahil edildi. Ürünler fiyatlarıyla nefes kesiyor. İşte detayları;

Lüks ürünleriyle tanınan firmalardan Montblanc, saat tarafına yabancı bir isim değil. Daha önce iki farklı akıllı saat tanıtan şirket, bu sefer Summit 2 Plus modeliyle karşımızda bulunuyor. Android temelli wearOS işletim sistemine sahip saat, wearOS dünyasında bir ilke imza atarak eSIM desteğiyle geliyor. Bu sayede telefonlardan bağımsız hale gelebilen model, fiyatıyla hitap ettiği kitleyi sevindirecek şık bir tasarıma sahip. Yuvarlak bir kasası bulunan model, telefon görüşmesine imkan tanıyor ve gücünü Qualcomm Snapdragon Wear 3100 işlemciden alıyor. 1,28 inç AMOLED ekrana sahip model, aktarıldığı kadarıyla 43,5 mm kasayla geliyor ve 440 mAh pil barındırıyor. Nabız ölçebilen ve GPS de barındıran saat, birçok farklı renkte alınabiliyor ve üst seviye malzeme kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Montblanc kablosuz kulaklık akıllı telefon

Montblanc akıllı saat kadar kablosuz kulaklık modeli de dikkat çekiyor

Kafa üstü formunda hazırlanan bu Montblanc Smart Headphones kulaklık modeli ise tahmin edilebileceği üzere üst seviye malzemeler kullanıyor. Aktif gürültü engelleme özelliği sunulan ürün, aktarıldığı kadarıyla 20 saatte yakın bir kullanım ömrü getiriyor. Fiyatı tam 600 dolar olarak açıklanan ve bu açıdan birçok rakibinin ikiye katlayan kablosuz kulaklık, daha çok Android cihazlar için hazırlanmış bir model. Çünkü üründe sadece Google Asistan için özel bir buton bulunuyor ve Siri desteği yer almıyor deniyor. Ses kalitesinin çok yüksek olduğu aktarılan kablosuz kulaklık, zenginlerin dikkatini çekmeye çalışıyor.

İlginizi Çekebilir

Bu da OPPO’nun ilk saat modeli