reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile
GM 8 Android One

General Mobile GM 8 ve öne çıkan özellikleri

General Mobile, yeni akıllı telefonu GM 8 Android One’ı kullanıcıların beğenisine sundu. ‘GM 8 Android One’, Google Fotoğraflar uygulaması ile fotoğraf tutkunu akıllı telefon kullanıcılarının en büyük sıkıntılardan biri olan hafıza sorununa çözüm getiriyor.GM 8 Android One modeli ile tüm fotoğraflar yüksek kalitede, ücretsiz ve sınırsız* olarak güvenli bir şekilde saklanabiliyor.

1,4 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Snapdragon 435 işlemcisinden güç alan telefonda 18:9 en boy oranlı ve 1440 x 720p çözünürlüklü 5,7 inç IPS ekran yer alıyor. 3 GB RAM’li modelinde 32 GB, 4 GB RAM’li modelinde ise 64 GB hafızanın tercih edildiği telefon 128 GB’a kadar microSD kartlara da destek veriyor. Parmak izi sensörünün de yer aldığı GM 8 Android One’da 3.075 mAh kapasiteli pil mevcut.

GM 8 Android One, 13 megapiksel flaşlı ön kamerası ile yüksek kalitede selfie deneyimi de yaşatıyor. Fotoğraf tutkunları GM 8 Android One modelinin hem ön hem arka kamerasında kullanabilecekleri ‘portre modu (bokeh)’ ile fotoğraflarına sanatsal bir dokunuş katabiliyor. Telefonun öne çıkan diğer bir özelliği ise G-Board klavye. Anlık çeviri özelliğine sahip ‘G-Board’ klavyeyi dahili olarak kullanıcılara sunan ‘GM 8 Android One’, yazışmalarda 42 dilde anında çeviri yaparak büyük kolaylık sağlıyor.

GM 8 Android One’ın Türkiye fiyatı ne kadar?

GM 8 Android One; 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza ve 3GB RAM, 32 GB dahili hafıza olmak üzere iki ayrı versiyon ile kullanıcıalra sunuluyor. Kullanıcılar; 3GB RAM, 32 GB dahili hafızaya sahip olan versiyonu 999 TL’ye; 4GB RAM, 64 GB dahili hafızaya sahip olan versiyonu ise 1099 TL’ye satın alabilcek.