reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 için satış çok yakında olabilir

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için Apple net bir satış tarihi vermedi. Ancak yeni saat için çok fazla beklenmeyecek.

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için Apple, Türkiye’de ve yurt dışında “Sonbaharda sizinle” açıklamasını yapıyor. Apple’a yönelik sağlam bir kaynağa göreyse ürün, yurt dışında önümüzdeki hafta ön sipariş üzerinden satışa açılacak.

Modelin satışa ise ekim ayının ortasında çıkarılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Halen Türkiye satış fiyatını öğrenemediğimiz saatin, burada ekim sonu ya da kasım ayında elde edilebilir olacağını düşünüyoruz. Ancak bu henüz kesinleşmiş değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 yanında Apple Watch Series 8 de gündemde

Apple’a yönelik önemli kaynaklar, Watch Series 7 için hatırlarsınız yeni bir tasarım göstermişti. Burada iPhone 12’ler ile geçilen benzer köşeli bir tasarım bizleri karşılamıştı. Ancak Watch Series 7 tasarımsal olarak Watch Series 6 ile aynı çıktı.

Kaynaklara göre daha önce paylaşılan tasarım Watch Series 7 ile kullanılacaktı ancak Apple süreçte bazı üretim sorunları yaşadı. Bu yüzden de köşeli yapıdaki yeni tasarım Apple Watch Series 8 modeline kaldı.

Bu halen yüzde 100 kesin değil ancak olasılık dahilinde. Bu yüzden tam bir yıl sonra gelecek Apple Watch Series 8 şimdiden dikkat çekmeye başladı. Watch Series 7‘ye yeni bir sağlık sensörlü koymayan Apple, bunu da yeni modelde tasarım gibi değiştirecek.

Kaynaklara göre yeni modelde vücut sıcaklığı ve tansiyon sensörleri olacak. Aynı zamanda yeni saatin kan şekeri ölçüm özelliği de ihtimaller arasında.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın