reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 için Türkiye başlangıç fiyatı belli oldu

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için satış tarihi sonrasında Türkiye başlangıç fiyatı da belli oldu. İşte tüm detaylar;

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede 8 Ekim tarihinde ön siparişe açılacak. Modelin tam satışı ise 15 Ekim tarihinde olacak. Türkiye özelinde ön sipariş 8 Ekim Saat 15:00 itibarıyla başlayacak.

Apple Watch Series 5 ya da Apple Watch Series 6 sahiplerini hiç heyecanlandırmayan akıllı saatin, yurt dışı başlangıç fiyatı 399 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de ise 4.399 TL başlangıç fiyatı belirlenmiş durumda.

Bu fiyat etiketi ve büyük farklar taşımıyor olmasıyla Türkiye’de çok fazla öne çıkamayacak akıllı saat, yine de eski Apple Watch sahiplerini dikkatini çekebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 yanında Apple Watch Series 8 de gündemde

Apple’a yönelik önemli kaynaklar, Watch Series 7 için hatırlarsınız yeni bir tasarım göstermişti. Burada iPhone 12’ler ile geçilen benzer köşeli bir tasarım bizleri karşılamıştı. Ancak Watch Series 7 tasarımsal olarak Watch Series 6 ile aynı çıktı.

Kaynaklara göre daha önce paylaşılan tasarım Watch Series 7 ile kullanılacaktı ancak Apple süreçte bazı üretim sorunları yaşadı. Bu yüzden de köşeli yapıdaki yeni tasarım Apple Watch Series 8 modeline kaldı.

Bu halen yüzde 100 kesin değil ancak olasılık dahilinde. Bu yüzden tam bir yıl sonra gelecek Apple Watch Series 8 şimdiden dikkat çekmeye başladı. Watch Series 7‘ye yeni bir sağlık sensörlü koymayan Apple, bunu da yeni modelde tasarım gibi değiştirecek.

Kaynaklara göre yeni modelde vücut sıcaklığı ve tansiyon sensörleri olacak. Aynı zamanda yeni saatin kan şekeri ölçüm özelliği de ihtimaller arasında.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın