reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4 Türkiye fiyatı
Apple Watch Series 4 Türkiye fiyatı
Apple Watch Series 4 Türkiye fiyatı

Apple Watch Series 4 için beklenen Türkiye haberi

En gelişmiş akıllı saat modellerinden Apple Watch Series 4, bugün itibariyle Türkiye’de satışa sunuldu. Fiyat detaylarına gelin yakından bakalım.

Akıllı saat dünyasının en yeni modellerinden Apple Watch Series 4, söz verildiği gibi 19 Ekim tarihinde Türkiye kullanıcısıyla buluştu. Apple Store üzerinden satın alabileceğiniz saat, ailenin açık ara en iyi modeli konumunda. Series 3 sahiplerinin bile ilgisini çeken saat, güncel kurun da etkisiyle birçok kişi için oldukça pahalıya satılıyor. Baktığımız zaman modelin Türkiye başlangıç fiyatı 40 mm boyut için 3.499 TL seviyesinde. Daha büyük 44 mm versiyon içinse 3.749 TL ödenmesi gerekiyor. Diğer Watch versiyonları için hazırlanan kayışlarla uyumlu olan saat, satın alanlar tarafından istenildiği şekilde özelleştirilebiliyor. Burada firmanın sunduğu kayışlar 399 TL‘den başlıyor, tam 4.400 TL seviyesine kadar çıkıyor. Uzun yıllardır geliştirilen birçok aksesuar ile desteklenebilen Apple Watch Series 4, Türkiye’de yine LTE versiyonuyla elde edilemiyor. Şu an Watch Series 3’ün Türkiye fiyatı 2.499 TL’den başlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 4 özelliklerini hatırlarsak

Gücünü iPhone 6s kadar performans sunduğu iddia edilen 64-bit S4 işlemciden alan saat, eskiye nazaran 2 kat daha yüksek performans sunuyor. WatchOS 5 işletim sistemiyle gelen saat, sert düşüşleri algılayabilen yeni ivmeölçer, jiroskop ve yeni ECG uygulamasını kullanarak elektrokardiyogram (EKG) çekebiliyor. FDA tarafından onaylanmış bir elektriksel kalp sensörü taşıyan saat, sağlık için Series 3’e oranla çok daha iyi bir seçenek ortaya koyuyor. Ekranı büyüyen, çerçeveleri ise inceleyen saat, artık daha şık görünüyor.

İlgili Video

Saatin firma tarafından paylaşılan resmi tanıtım videosu