reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4
Apple Watch Series 4
Apple Watch Series 4

Yetenekli akıllı saat Apple Watch Series 4’ün Türkiye fiyatı açıklandı

12 Eylül 2018

Apple‘ın kısa süre önce tanıttığı yeni akıllı saati Watch Series 4, Türkiye fiyatıyla karşımızda. İşte yeni modele sahip olunması için ödenmesi gereken rakam;

Lenovo Advertisement

Apple Watch Series 4 gerçekten önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Bu yeniliklere aşağıda değindiğimiz saatin, Türkiye satış fiyatı da belli olmuş durumda. Buna göre saatin başlangıç fiyatı 3.499 TL seviyesinde. Bu fiyat 40 mm boyutundaki kasa için geçerli. 44 mm kasalı versiyonun fiyatı ise 3.749 TL olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’ye LTE’li versiyonu gelmeyen saatin, özel bir versiyonu da bulunuyor. Burada karşımıza Nike özel versiyonu çıkıyor. Bu modelin fiyatı da 40 mm için 3.499 TL, 44 mm içinse 3.749 TL seviyesinde görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

Series 4, görüldüğü üzere Series 3 ile aynı görünüyor. Tasarım konusunda sadece çok ufak farkları bulunan model, farkını teknik tarafta koyuyor. Gücünü şirket tarafından geliştirilen 64-bit S4 işlemciden alan saat, eskiye nazaran 2 kat daha yüksek performans getiriyor. WatchOS 5 işletim sistemiyle gelen Apple Watch Series 4, sert düşüşleri algılayabilen yeni ivmeölçer, jiroskop ve yeni ECG uygulamasını kullanarak elektrokardiyogram (EKG) çekebiliyor. FDA tarafından onaylanmış bir elektriksel kalp sensörüyle gelen saat, sağlık için Series 3’e oranla çok daha iyi bir seçenek ortaya koyuyor. Ekranı büyüyen, çerçeveleri ise inceleyen saat, artık daha güçlü bir model olarak karşımızda bulunuyor.

İlgili Video

Saatin resmi tanıtım videosu