reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

iPhone Xs, Xs Max ve XR modellerinin fiyatı belli oldu

Apple’ın uzun zamandır internet sayfamızda yer verdiğimiz yeni iPhone modellerinin satış fiyatları ortaya çıktı.

iPhone Xs, 999 dolardan, iPhone Xs Max, 1.099 dolardan, iPhone XR ise 759 dolardan başlayan fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulacak. Telefonların Türkiye satış fiyatları henüz belli olmasa da yüksek fiyattan satışa sunulacağını şimdiden söylemek mümkün.

Uygun fiyatlı iPhone XR modelinin 19 Ekim’de ön siparişe satışa sunulacağı 26 Ekim’de ise dünyanın belli ülkelerinde piyasaya sürüleceği belirtiliyor. iPhone Xs ve iPhone Xs Max modelleri ise 21 Eylül’de dünya genelinde piyasaya sunulacak.

Daha önce internet sayfamızdan aktardığımız gibi yeni iPhone modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR olarak adlandırılıyor. iPhone Xs modeliyle yeni iPhone’ların ne gibi özellikler sunduğuna başlayalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone Xs modeli geçtiğimiz yıl piyayasa sürülen iPhone X’un başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Tasarım açısından iPhone X ile aynı olan iPhone Xs, renk seçeneklerine eklenen altın renkli gövdesiyle dikkat çekiyor. IP68 sertifikası sayesinde telefon suya karşı da dayanıklı. Telefonun gövdesinde ise bir önceki modelde olduğu gibi paslanmaz çelik ve cam malzemeleri kullanılıyor.

Yeni iPhone modelleriyle ilgili tüm detaylar LOG’da

iPhone Xs hakkındaki tüm detaylara buraya, iPhone Xs Max hakkındaki tüm detaylara buraya, iPhone Xr hakkındaki tüm detaylara ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Video