reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

Apple mağazalarında iPhone Xs, Xs Max ve Apple Watch Series 4 kuyruğu

Apple, hatırlanacağı üzere yeni iPhone modelleri ve Apple Watch Series 4’ü kısa bir süre önce gerçekleştirdiği etkinlikte gün ışığına çıkarmıştı.

Etkinliğin yıldızı Apple Watch Series 4 olsa da hiç şüphesiz iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modelleri de dört gözle bekleniyor. Bugün dünyanın belli ülkelerinde satışa sunulacak olan Apple’ın yeni cihazları için Apple Store’larda kuyruklar oluşmaya başladı. Saat farkından ötürü ilk olarak Avustralya ve Yeni Zelanda’da satışa sunulan modeller için binlerce kişi kuyruğa girdi. Almanya’da belli Apple Store’larda da kuyruklar görülmeye başlandı. Amerika’daki mağazaların çoğunda kalabalık göze çarpmasa da, lansman tarihi yaklaştıkça kalabalığın artması bekleniyor.

iPhone Xs modeli geçtiğimiz yıl piyayasa sürülen iPhone X’un başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Tasarım açısından iPhone X ile aynı olan iPhone Xs, renk seçeneklerine eklenen altın renkli gövdesiyle dikkat çekiyor. IP68 sertifikası sayesinde telefon suya karşı da dayanıklı. Telefonun gövdesinde ise bir önceki modelde olduğu gibi paslanmaz çelik ve cam malzemeleri kullanılıyor.  iPhone Xs hakkındaki tüm detaylara buraya, iPhone Xs Max hakkındaki tüm detaylara buraya, iPhone XR hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’ların Türkiye satış fiyatları açıklandı mı?

Yeni iPhone modellerinin resmi satış fiyatları henüz açıklanmasa da iPhone Xs’in 64 GB’lık versiyonu Sahibinden üzerinden 11 bin TL’ye satılıyor.

İlginizi çekebilir

Yeni iPhone modellerinin tanıtım filmi