reklamı kapat

POPÜLER

letgo’dan öğrenciler için ücretsiz eşya hareketi [Video]

İkinci el ürünleri alıp satabildiğiniz letgo, öğrenciler için başlattığı “Ücretsiz Eşya” kampanyası ile, öğrencilere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Advertisement

İkincel el eşya alım satım uygulaması letgo, öğrenciler için oldukça ilgi çekici bir kampanya başlattı. #ÖğrenciyeEşya hashtag’iyle duyurulan bu kampanyada, uygulamaya Ücretsiz Eşya kategorisi eklendi. Bu kategoride kullanıcılar evlerinde fazlalık olan eşyalarını ücretsiz bir şekilde öğrencilere bağışlayabiliyor. Öğrenciler de kısıtlı bütçeleriyle kendilerine bir yaşam alanı yaratabiliyor. Özelliğe erişmek için uygulamayı açtıktan sonra üst sekmede beliren kategorilerden Ücretsiz yazana tıklamak gerekiyor. Ya da filtrelerden Ücretsiz’i seçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İyi niyetli uygulama kötü niyetli kullanıcılar

İyi niyetle oluşturulmuş yardım amaçlı bu kampanyada açılan kategorilerde ise alakasız pek çok ürünün “ücretsiz” etiketiyle satışa sunulduğunu görmek ne yazık ki mümkün. Bu alanda kullanıcılar kendi hizmetlerinin reklamlarını yaptığı gibi, ücretsiz olarak etiketlenip ücretli içeriklerle de alanı dolduruyor. Bu durum da öğrencileri yine uzun ve yorucu bir arayışa itiyor. Tabii gerçekten ücretsiz olarak yardım amaçlı sunulmuş pek çok ürün de mevcut. Özelliğin kötüye kullanılmaması içinse şimdilik bir çözüm yok gibi görünüyor.

Öğrencilere yardımda bulunmak için siz de aşağıdaki linkten uygulamayı indirerek, kullanmadığınız eşyalar letgo üzerinden ücretsiz olarak verebilirsiniz.

  • Fiyat Ücretsiz
  • Boyut 155,9 MB
  • Yükle App Store