reklamı kapat

POPÜLER

iPhone

Yeni iPhone modellerinin gelişiyle Apple mağazasını terk edenler

Apple‘ın dün akşam tanıtılan yeni modelleri Apple Watch Series 4, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR sonrası mağazada satışa sunulan ürünlerden bazıları kaldırıldı.

Apple, yeni iPhone modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR’ı kullanıcıların beğenisine sundu. Apple Watch serisini de yenileyen firma Apple Watch Series 4 ile beraber daha gelişmiş bir akıllı saat deneyimini kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanıyor. Hal böyle olunca, mağazadaki ürünlerin de artık yavaş yavaş eskiyen modellerine veda ediyoruz. Ancak yenilenen Apple mağazası sadece eski ürünlere değil, çok yeni bir ürüne daha veda ederek kullanıcıları şaşırtıyor. Tabii bu arada kalan ürünlerin de Türkiye fiyatlarının zamlandığını hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Artık iPhone X yok

iPhone modellerine baktığımızda satıştan kalkan modeller arasında iPhone 6s, iPhone 6s Plus ve hayli sevilen iPhone SE bulunuyor. iPhone X da mağazadan kaldırılan modeller arasında yer alıyor. iPhone X’un yerini ise elbette yeni tanıtılan iPhone Xs alıyor. Apple Watch Ceramic Edition da yine mağazadan kaldırılan modeller arasında yer alıyor.

iPhone modellerinin de zamlandığını hatırlatalım. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus sırasıyla 4.999 TL ve 6.299 TL başlangıç fiyatıyla 12 Temmuz sonrası ikinci zamla fiyatları güncelledi. Aynı şekilde iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın başlangıç fiyatları sırasıyla 6.499 TL ve 7.499 TL’ye yükseldi.

İlginizi çekebilir

iPhone Xs, Xs Max ve XR’nin tanıtımı