reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin Türkiye fiyatını

Apple, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin Türkiye fiyatını açıkladı

Apple, internet sitesini nihayet güncelleyerek iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin Türkiye fiyatlarını açıkladı.

Apple’ın en yeni akıllı telefon modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR modellerinin Türkiye fiyatı bir süredir merak ediliyordu. Operatörler fiyatları yavaş yavaş listelese de resmi sitede modellerin fiyatları açıklanmamıştı. 30 Kasım itibarıyla Apple, sitesini güncelleyerek modellerin ne kadar fiyatla satışa sunulacağını açıkladı. Önce serinin amiral gemisi modelleriyle başlayalım. iPhone Xs Max ve iPhone Xs’in Gümüş, Uzay Grisi ve Altın olmak üzere üç renk çeşidi bulunuyor. Xs modeli 9.899 TL’den başlayan fiyatlarla listelenmiş durumda. 64 GB’ını bu fiyata satan Apple, 256 GB‘ı 11.199 TL‘ye, 512 GB‘ı ise 13.099 TL‘ye satılıyor. Xs Max içinse fiyat daha da artıyor tabii. 64 GB‘ı için 10.799 TL‘yi gözden çıkarmak gerekecek olan modelin 256 GB‘ı 12.099 TL‘ye, 512 GB‘ı da 13.999 TL‘ye satışıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Bütçe dostu” model iPhone XR fiyatı

Gelelim “daha uygun fiyatlı” olarak tanıtılan 6,1 inçlik iPhone XR modeline. Bu model Beyaz, Siyah, Mavi, Sarı, Mercan ve (PRODUCT)RED olmak üzere kullanıcılara altı farklı renk seçeneği sunuyor. 64 GB‘lık başlangıç versiyonunun fiyatı ise 7.399 TL. 128 GB kapasiteli versiyonu 7.799 TL‘ye satılacak olan cihazın 256 GB‘lık modelini almak içinse 8.699 TL‘yi gözden çıkarmak gerekiyor. Ne yazık ki bütçe dostu modelin çok bütçe dostu olduğunu söylemek mümkün değil. Ancak Xs ve Xs Max fiyatlarıyla karşılaştırınca yeni bir iPhone satın almak isteyenleri kendisine çekebilir…

İlgili video

Modellerin tanıtım filmi