reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPower iPhone Xs iPhone Xs Max

iPhone Xs ve iPhone Xs Max kullanma kılavuzunda ilginç detay

Teknoloji devi Apple’ın yeni telefonları iPhone Xs ve iPhone Xs Max, resmi olarak satışa sunuldu. Modellerin kullanma kılavuzunda ise ilginç bir detaya rastlandı.

Temel olarak bir kablosuz şarj ünitesi olan AirPower, geniş yapısı sayesinde aynı anda üç farklı cihazı kablosuz olarak şarj edebiliyor. Şirketin kablosuz geleceği için oldukça önemli olan ürün, biliyorsunuz ortalarda görünmüyor. Geçen yıl görücüye çıkarılmasına rağmen halen satışa çıkmayan ürün, kullanıcıların merak ettiği aksesuarlar arasında başı çekiyor. Gecikmesinin arkasında çözülemeyen bir ısı probleminin olduğu söylenen cihaz için “artık gelmesin” diyenler dahi bulunuyor. Duyduğumuz kadarıyla 149 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak cihaz, ilginç olarak iPhone Xs ve iPhone Xs Max için hazırlanan kullanma kılavuzunda yer alıyor. Modellerin tanıtıldığı büyük etkinlikte adı dahi geçmeyen cihaz, kullanma kılavuzuna giriyor ancak pazara çıkamıyor. Kullanıcıların bu konuda çok büyük tepki gösterdiği 1 trilyon dolarlık teknoloji devi, AirPower konusunda adeta ölü taklidi yapıyor. Ortada kağıt üzerinde kullanışlı bir ürün bulunuyor ancak kimse ona ulaşamıyor.

Apple AirPower iPhone Xs iPhone Xs Max

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPower hangi cihazlara destek veriyor?

Cihaz yeni iPhone modelleri dışında iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, Apple Watch Series 3 ve yeni AirPods uyumlu. Modelin satışa ne zaman sunulacağı maalaesef bilinmiyor.

İlginizi Çekebilir

Telefonların resmi tanıtım videosuna da göz atın