reklamı kapat

POPÜLER

iPhone Xs

iPhone Xs, Xs Max ve XR hakkında üzücü gelişme

iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr’nin tanıtılmasının ardından telefonla ilgili yeni bilgiler gelmeye de devam ediyor.

Telefonla ilgili bilgilerin internet sayfası üzerinden paylaşılmasının ardından kutu içeriğiyle ilgili bilgiler de netlik kazandı. Telefonların kutu içeriklerine bakıldığında Lightning-3,5 mm kulaklık adaptörünün yer almadığı görülüyor. iPhone 7 modelinde kulaklık girişine yer vermeyen Apple, yeni modellerin kutu içeriklerine Lightning-3,5 mm kulaklık adaptörünü koymayı tercih etmedi. Kullanıcılar bu adaptörü satın almayı düşünüyorsa ekstradan 79 TL’yi gözden çıkarması gerekiyor. Kablolu kulaklık kullanan kullanıcılar bu durumdan hoşlanmayacağa benziyor.

Daha önce internet sayfamızdan aktardığımız gibi yeni iPhone modelleri iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone Xr olarak adlandırılıyor. iPhone Xs modeliyle yeni iPhone’ların ne gibi özellikler sunduğuna başlayalım. iPhone Xs modeli geçtiğimiz yıl piyayasa sürülen iPhone X’un başarısını sürdürmeyi amaçlıyor. Tasarım açısından iPhone X ile aynı olan iPhone Xs, renk seçeneklerine eklenen altın renkli gövdesiyle dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni iPhone’lar ne zaman satışa sunulacak?

Yeni iPhone modellerinden iPhone Xs ve Xs Max, 21 Eylül’de, iPhone XR ise 26 Ekim’de yurt dışında satışa sunulacak.

Video