reklamı kapat

POPÜLER

Google Inbox

Google’ın popüler e-posta servisi “Inbox” için kötü haber

İnternet devi Google‘ın Gmail‘e alternatif resmi e-posta uygulaması Inbox için bugün kötü bir haber geldi. İşte konu hakkında yapılan resmi açıklama.

Gmail ekibi tarafından hazırlanan ve daha modern / yenilikçi bir kullanım sunan Inbox uygulaması, maalesef yolun sonuna geldi. Bugün bir açıklama yapan Google, Inbox’ın 2019 Mart ayında hem tarayıcı tabanlı hem de uygulama sürümleriyle kapatılacağını duyurdu. Yapılan açıklamada, 2014 yılında kullanıma çıkan Inbox’dan e-posta deneyimini daha iyi hale getirmek adına çok şeyler öğrenildiğine değiniliyor. Burada Gmail’i daha iyi hale getirmek için kobay görevi gören servis, genel olarak çok beğeniliyor. Akıcı arayüzü ve akılcı özellikleriyle dikkat çeken sürüm, birçok kişi için Gmail’den daha iyi seçenek oluşturuyor. Ancak iki başlılık firma için iyi bir seçenek değil. Bu yüzden tüm ekibin bundan sonra Gmail’e odaklanacağı belirtiliyor. Bu durum üzüyor ancak Gmail’in daha iyi hale getirilecek olması Inbox’ı kolaylıkla unutturabilir deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Inbox, artık iPhone X için daha iyi bir seçenek

İnternet devi biliyorsunuz servislerini kapatma konusunda rakiplerinden çok daha büyük adımlar atabiliyor. Geçmişte birçok önemli servisi kapatan firmanın, yakın zamanda Google+ ağını da bitirmesi bekleniyor. Diğer sosyal ağların oldukça arkasında kalan platform, artık çok fazla kullanıcı çekemiyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni akıllı saati Watch Series 4