reklamı kapat

POPÜLER

Google Inbox Gmail

Google Inbox için yolun sonu geldi; işte açıklanan kapanma tarihi

İnternet devi Google‘ın Gmail‘e alternatif resmi e-posta uygulaması Inbox için yolun sonu geldi. Firma servisin kapatılacağı tarihi açıkladı.

Gmail ekibi tarafından hazırlanan ve daha modern / yenilikçi bir kullanım sunan Inbox uygulaması, 2 Nisan tarihinde tamamen kapatılıyor. Bu hamlenin duyurusunu çok uzun süre önce yapan internet devi, artık tüm dikkatini Gmail üzerine çeviriyor. Daha önce yapılan açıklamada 2014 yılında kullanıma çıkan Inbox’dan e-posta deneyimini daha iyi hale getirmek adına çok şeyler öğrenildiğine değinilmişti. Burada Gmail’i daha iyi hale getirmek için kobay görevi gören servis, deneyenler tarafından genel olarak çok beğeniliyordu. Akıcı arayüzü ve akılcı özellikleriyle dikkat çeken sürüm, birçok kişi için Gmail’den daha iyi seçenek oluşturmuştu. Geldiğimiz şu noktada Inbox’ın birçok özelliğinin hali hazırda Gmail’e aktarıldığı söyleniyor. Ancak sadık Inbox kullanıcıları halen çok sevdikleri birçok temel özelliğin Gmail tarafında sunulmadığını belirtiyor. Bunların ancak 2 Nisan tarihinden sonra geleceği yapılan tahminler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Google Inbox sayesinde Gmail daha modern hale geldi

İnternet devi biliyorsunuz servislerini kapatma konusunda rakiplerinden çok daha büyük adımlar atabiliyor. Geçmişte birçok önemli servisi kapatan Google, bu konuda en rahat isimler arasında yer alıyor. Dün akşam Stadia adını verdiği yeni bulut temelli oyun servisini duyuran firma, sunduğu servis çeşitliliğini artırmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Instagram’da alışveriş dönemi