reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 5

Apple Watch Series 5 Türkiye fiyatı açıklandı!

Teknoloji devi Apple, iPhone 11 ailesi yanında Apple Watch Series 5 modelinin Türkiye fiyatını da açıkladı. Model tahmin edildiği gibi ucuz çıkmadı.

Apple Watch serisinin en gelişmiş modeli konumunda yer alan Apple Watch Series 5 modelinin Türkiye fiyatı sonunda netleşti. Resmi sitesini güncelleyen Apple’a göre modelin başlangıç fiyatı alüminyum kasa için 3.099 TL seviyesinde. Bu fiyat 40 mm versiyon için belirlenmiş. 44 mm alüminyum versiyonu almak için 3.299 TL verilmesi gerekiyor. Türkiye’ye şimdilik paslanmaz çelik, titanyum ve seramik gövde seçeneklerini getirmediği görülen firma, Nike versiyon için de aynı fiyatı belirlemiş durumda. Biliyorsunuz yeni saatin Watch Series 4’e oranla en büyük farklı her zaman açık ekran özelliğine sahip olması. Bu eksiği kapatması çok uzun süren saat, artık temel bilgileri gerçek bir saat gibi sürekli olarak gösterebiliyor. Bu her zaman açık ekrana rağmen 18 saat pil ömrü sunan model, Türkiye’de gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle geliyor. Modelin bünyesinde yeni olarak bir pusula da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 5, iPhone kullanıcıları için en iyi akıllı saat konumunda

Saatin yurt dışında ise 399 dolarlık başlangıç fiyatı bulunuyor. Türkiye’de satılmayacak LTE model ise 499 dolardan başlıyor. Modelin Türkiye’de henüz stoklara girmediğini belirtelim. Satışa 18 Ekim tarihinde başlanıyor.

İlgili Video