reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 4 akıllı saat
Apple Watch Series 4 akıllı saat
Apple Watch Series 4 akıllı saat

Apple Watch Series 4 Türkiye satış tarihi belli oldu

En gelişmiş akıllı saat modellerinden Apple Watch Series 4, çok yakında Türkiye kullanıcıyla da buluşuyor. İşte modelin satışa sunulacağı tarih.

Apple Watch Series 4, giyilebilir dünyanın en çok dikkat çeken modelleri arasında yer alıyor. İnceltilen çerçeveleri ve özellikle aşağıdaki teknik detaylarıyla öne çıkan saat, deneyenler tarafından çok beğeniliyor. İlk versiyondan bu yana serinin tartışmasız en yenilikçi modeli olan akıllı saat, 19 Ekim tarihinde Türkiye’de satışa çıkıyor. Modelin Türkiye başlangıç fiyatı 40 mm boyut için 3.499 TL seviyesinde. 44 mm boyut içinse 3.749 TL ödenmesi gerekiyor. Diğer Watch versiyonları için hazırlanan kayışlarla uyumlu olan saat, bu açıdan istenildiği şekilde özelleştirilebiliyor. Kayışlar 399 TL‘den başlıyor, tam 4.400 TL seviyesine kadar çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple Watch Series 4 akıllı saat
Apple Watch Series 4 akıllı saat

Apple Watch Series 4 özelliklerine kısa bir özet geçersek

Gücünü şirket tarafından geliştirilen 64-bit S4 işlemciden alan saat, eskiye nazaran 2 kat daha yüksek performans sunuyor. WatchOS 5 işletim sistemiyle gelen saat, sert düşüşleri algılayabilen yeni ivmeölçer, jiroskop ve yeni ECG uygulamasını kullanarak elektrokardiyogram (EKG) çekebiliyor. FDA tarafından onaylanmış bir elektriksel kalp sensörü taşıyan saat, sağlık için Series 3’e oranla çok daha iyi bir seçenek ortaya koyuyor. Ekranı büyüyen, çerçeveleri ise inceleyen saat,

İlgili Video

Saatin resmi tanıtım videosu