reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 siparişleri öncesi Apple Store kapatıldı

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için Türkiye merkezli ön sipariş bugün başlıyor. Bunun öncesi Apple Store kapatıldı.

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli Türkiye’de 4.399 TL başlangıç fiyatına sahip olacak ve ön sipariş tam olarak 15:00 itibarıyla başlayacak. Bu konu için dakikalar önce Apple Store’u kapatan teknoloji devi şunu diyor:

“Hafta sonu yaklaşıyor. Ön sipariş de. Bekleyiş sona eriyor. Ön sipariş saat 15:00’te başlıyor.”

Bu fiyat etiketi ve büyük farklar taşımıyor olmasıyla Türkiye’de çok fazla öne çıkamayacak yeni akıllı saat Watch Series 7, yine de eski Apple Watch sahiplerini dikkatini çekebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Watch Series 7 yanında Apple Watch Series 8 de şimdiden gündemde yer alıyor

Apple’a yönelik önemli kaynaklar, Watch Series 7 için hatırlarsınız yeni bir tasarım göstermişti. Burada iPhone 12’ler ile geçilen benzer köşeli bir tasarım bizleri karşılamıştı. Ancak Watch Series 7 tasarımsal olarak Watch Series 6 ile aynı çıktı.

Kaynaklara göre daha önce paylaşılan tasarım Series 7 ile kullanılacaktı ancak Apple süreçte bazı üretim sorunları yaşadı. Bu yüzden de köşeli yapıdaki yeni tasarım Apple Watch Series 8 modeline kaldı.

Bu halen yüzde 100 kesin değil ancak olasılık dahilinde. Bu yüzden tam bir yıl sonra gelecek Apple Watch Series 8 şimdiden dikkat çekmeye başladı. Watch Series 7‘ye yeni bir sağlık sensörlü koymayan Apple, bunu da yeni modelde tasarım gibi değiştirecek.

Kaynaklara göre yeni modelde vücut sıcaklığı ve tansiyon sensörleri olacak. Aynı zamanda yeni saatin kan şekeri ölçüm özelliği de ihtimaller arasında.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın