reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 için Türkiye’de ön sipariş başladı; işte fiyatlar

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için Türkiye merkezli ön sipariş de resmi olarak başlamış durumda. İşte fiyatlar;

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli Türkiye’de alüminyum kasada 41 mm gövde seçilirse 4.399 TL, 45 mm gövde seçilirse 4.699 TL fiyatlara sahip. Apple’a göre saatlerin gönderim süresi 2-3 hafta arasında değişiyor. Modellerin normal satışı ise 15 Ekim tarihinde başlıyor.

Bu arada Watch Series 7’lerin Nike versiyonları da bulunuyor. Onların fiyatları da normal sürümler ile aynı şekilde karşımıza çıkıyor. Türkiye’ye şimdilik alüminyum dışındaki gövde tipleri getirilmiyor. Aynı şekilde e-SIM sürümler de Türkiye’de bulunmuyor.

Normal modeller için renkler gece yarısı, yıldız ışığı, yeşil, mavi ve kırmızı olarak listenmiş. Nike sürümü ise gece yarısı ve yıldız ışığı renklerde elde edilebiliyor.

Bu fiyat etiketi ve büyük farklar taşımıyor olmasıyla Türkiye’de çok fazla öne çıkamayacak yeni akıllı saat Watch Series 7, yine de eski Apple Watch sahiplerini dikkatini çekebilecek bir seçenek konumunda yer alıyor.

Apple Watch Series 7 için kilit detaylar şunlar

Yerini aldığı modele oranla sağlamlığı artırılan ve en sağlam Apple Watch olarak lanse edilen 41 mm ve 45 mm gövdeli Series 7, IP6X sertifikasına sahip ve böylece tozdan kesinlikle etkilenmiyor. Saat elbette yüzmeye izin verecek şekilde su da geçirmiyor.

18 saat pil ömrü sunan ve yeni USB-C şarj cihazı ile yerini aldığı modelden yüzde 33 daha hızlı şarj edilebilen Watch Series 7, alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum gövdelerde geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Series 7 akıllı saat modeli, Series 6 gibi nabız, EKG ve SpO2 gibi ölçümleri detaylı şekilde yapabiliyor. Uyku takibi özelliği de olan model, elbette her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor, sporları otomatik olarak tanıyabiliyor.

“Series 7, daha büyük ve daha gelişmiş ekrandan daha geliştirilmiş dayanıklılığa ve hızlı şarj özelliğine kadar önemli iyileştirmeler sunuyor,” diyen Apple COO’su Jeff Williams, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Gücünü watchOS 8’den alan Apple Watch müşterilerin bağlı kalmalarına, aktivitelerini ve antrenmanlarını izlemelerine ve genel sağlık ve zindelik durumlarını daha iyi anlamalarına yardımcı olacak yeni yararlı özellikler sunuyor.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın