reklamı kapat

POPÜLER

Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 için ilk incelemeler çıktı [İzle]

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli için yurt dışı merkezli ambargo kalktı ve akıllı saat için ilk incelemeler çıktı.

Apple Watch Series 7 akıllı saat modeli Türkiye’de alüminyum kasada 41 mm gövde seçilirse 4.399 TL, 45 mm gövde seçilirse 4.699 TL fiyatlara sahip. İşte bu modeller için aşağıda izleyebileceğiniz yurt dışı merkezli ilk incelemeler çıktı ve yorumlar beklediğimiz gibi geldi.

Watch Series 5’e ya da Watch Series 6’ya oranla büyük bir fark yaratmayan model, sadece büyüyen ekran ile dikkat çekmiş ancak bunun da güncelleme için çok fazla değmeyeceğini düşünenler ağırlıkta yer alıyor.

Apple Watch Series 7 için kilit detaylar şunlar

Yerini aldığı modele oranla sağlamlığı artırılan ve en sağlam Apple Watch olarak lanse edilen 41 mm ve 45 mm gövdeli Series 7, IP6X sertifikasına sahip ve böylece tozdan kesinlikle etkilenmiyor. Saat elbette yüzmeye izin verecek şekilde su da geçirmiyor.

18 saat pil ömrü sunan ve yeni USB-C şarj cihazı ile yerini aldığı modelden yüzde 33 daha hızlı şarj edilebilen Watch Series 7, alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum gövdelerde geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Series 7 akıllı saat modeli, Series 6 gibi nabız, EKG ve SpO2 gibi ölçümleri detaylı şekilde yapabiliyor. Uyku takibi özelliği de olan model, elbette her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor, sporları otomatik olarak tanıyabiliyor.

“Series 7, daha büyük ve daha gelişmiş ekrandan daha geliştirilmiş dayanıklılığa ve hızlı şarj özelliğine kadar önemli iyileştirmeler sunuyor,” diyen Apple COO’su Jeff Williams, sözlerine şöyle devam ediyor:

“Gücünü watchOS 8’den alan Apple Watch müşterilerin bağlı kalmalarına, aktivitelerini ve antrenmanlarını izlemelerine ve genel sağlık ve zindelik durumlarını daha iyi anlamalarına yardımcı olacak yeni yararlı özellikler sunuyor.”

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın