reklamı kapat

POPÜLER

Margot Robbie DC Poison Ivy

Margot Robbie’nin gözü DC kahramanlarından Poison Ivy’de

Suicide Squad filmi sayesinde Harley Quinn rolüyle özdeşleşen Margot Robbie, DC sinema evreninin geleceğinde Poison Ivy‘i de görmek istiyor gibi duruyor.

Bildiğiniz gibi Warner Bros. yaşadığı tüm başarısızlıklara rağmen DC çizgi romanlarını uyarlamaya devam ediyor. Yakın gelecekte beyaz perdeye aktarılacak hikayelerin arasında Birds of Prey ve Suicide Squad 2 de yer alıyor. Bu iki projede de Margot Robbie’nin hayat verdiği Harley Quinn yer alacak. Robbie aynı zamanda bu projelerde yapımcı görevi de üstleniyor. Onun yakın zamanda yaptığı açıklamalara bakılırsa planlarda Poison Ivy de yer alıyor.

“Çizgi roman hikayelerini okuduysanız Poison Ivy ve Harley Quinn’in yakın bir ilişkisi olduğunu biliyorsunuzdur. Onlar bazı hikayelerde arkadaş olarak yer aldı. Bazılarında da çift olarak gördük. Poison Ivy’nin DC sinema evrenine dahil olması için ben de çaba harcıyorum. Çünkü Poison Ivy ve Harley Quinn çizgi romanlardaki favorilerimden. Bunun beyaz perdeye de taşınmasını istiyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen o ki Poison Ivy konusunda henüz kesinleşen bir şey yok. Fakat Margot Robbie bu konuda ciddi çaba harcıyor gibi görünüyor. Bakalım bu sevilen karakteri ne zaman yeniden beyaz perdede görebileceğiz?

İlginizi çekebilir

Suicide Squad Fragmanı