reklamı kapat

POPÜLER

Volvo’dan yapılan transfer hissedilmeye başlanıyor; Tesla Model S ve Model X iç dünyasına yeni dokunuşlar

Model S ve X’in iç dünyasındaki hissiyatı yukarı çekecek olan bu yeni opsiyonların, kullanıcılar tarafında büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde pek çok satır başıyla gündeme gelen Tesla’da, yeni modellere olan etkinin en temel adımları yapılan transferler üzerinden gerçekleşti. Bu başlık altında 1998 yılından beridir Volvo’nun iç tasarım ekibinde görev yürüten ve S90-V90 gibi önemli projelerde imzası olan Anders Bell ile anlaşan Tesla, en çok eleştirildiği nokta için yerinde hamle gerçekleştirmişti. Bell’in ekibe katılmasının ardından Roadster ve Semi gibi kendisi için çok önemli modellerin tanıtımını gerçekleştiren Elon Musk, yenileri şekillendirme öncesinde var olanları elden geçirme felsefesine odaklanmış gibi gözüküyor. Model S ve X’in kokpitine hatırı sayılır bir hava katacak yeni opsiyonların duyurusunu gerçekleştiren şirket, sonunda preimum kelimesini gerektiği gibi hissettirmeye başlayacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Farklı renk kombinasyonları var

Araçların içerisine siyah, beyaz ve krem renginde yeni deri döşeme opsiyonları koyarak işe başlayan Tesla, bu eklemeleri kapı içlerine kadar detaylandırmayı tercih etmiş. Malzeme kalitesi olarak da bir seviye yukarı çekilen bu bölümlerin en önemli tamamlayıcısı ise hiç şüphesiz konsola hakim olan ahşap detaylar. Sürücü ve yolcunun doğrudan muhattap olduğu bölümlere eklenen bu ahşap, siyah ve krem olmak üzere farklı renk kombinasyonlarında tercih edilecek. Üretim süreci bugünden itibaren başlanan opsiyonlar, kısa süre içerisinde siparişe açılacak. Siz de yapılan bu eklemeler hakkındaki düşüncelerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.