reklamı kapat

POPÜLER

Katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold

Katlanılabilir telefon Samsung Galaxy Fold’dan önemli tasarım detayları veren video [İzle]

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold için çok güzel bir video paylaşıldı. Bu resmi video modelin gövde tasarımını iyice detaylandırıyor.

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, 1.980 dolar fiyat etiketiyle çok yakında Türkiye dahil birçok bölgede satışa çıkıyor. Bu açıdan merakla beklenen telefon, biliyorsunuz henüz kimse tarafından incelenmedi. İşte bu yüzden firma modelin detaylarını gösteren bir video paylaştı. Bu videoyu ünlü teknoloji YouTuber’larına veren firma, modelin gövdesine daha yakından bir bakış attırıyor. Özellikle menteşesinin çalışma yapısını gösteren video, modelin kapalı halinin fotoğraflardan daha ince olduğunu da karşımıza getiriyor. Bünyesinde bir 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayan katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold, ortak görüş olarak çenktiksiz gelseydi çok daha iyi olabilirdi dedirtiyor. Farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken model, yine de Huawei Mate X’in gölgesinde kalacak izlenimi yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold şu detaylarla geliyor

Modelde 7.3 inç QXGA+ Dinamik AMOLED (4.2:3) (İç ekran) ve 4.6 inç HD+ Super AMOLED (21:9) (Dış / kapak ekran) olmak üzere iki adet ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemciden alan telefon, tam 12 GB RAM ile geliyor. Dahili hafızası 512 GB olan katlanabilir akıllı telefon Samsung Galaxy Fold, ekrana entegre parmak izi teknolojisini benimsemiyor. Bunun yerine parmak izi sensörü güç tuşunda olan telefon, arkasında 16 MP F2.2 ultra geniş açı + 12 MP (2PD) F1.5/F2.4 OIS geniş açı + 12 MP F2.4 OIS telefoto olmak üzere üç adet kamera yer alıyor. Modelin içerisinde ise 10 MP (2PD) F2.2 geniş açı + 8 MP F1.9 derinlik kamerası bulunuyor. Modelin kapağında ise 10 MP (2PD) F2.2 kamerası bizleri karşılıyor.4.380 mAh pil üzerine kurulan telefonda, normal ve ters kablosuz şarj teknolojisi de aktif olarak yer alıyor.