reklamı kapat

POPÜLER

Triple Frontier

Ben Affleck ve Charlie Hunnam’ı buluşturan Triple Frontier’den ilk tanıtım [Video]

Oyuncu kadrosunda Ben Affleck ve Charlie Hunnam gibi yıldız isimlerin yer almasıyla dikkat çeken Netflix filmi Triple Frontier ilk tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

Netflix Brezilya’da gerçekleştirilen Comic Con 2018’de yakın gelecekte yayınlanacak yapımlarının fragmanlarını paylaştı. Bu yapımlar arasında hikayesiyle dikkat çeken Triple Frontier de yer alıyor. Bu enteresan yapımda başrolleri Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal gibi isimler paylaşıyor. Yıldız isimleri bir araya getiren filmin konusu ise şöyle: Bir grup eski Özel Kuvvetler subayı Güney Amerika’nın farklı ülkelere sınırı bulunan en kalabalık bölgelerinden birinde bir soygun planlamak üzere yeniden bir araya gelir. Her biri kendi alanında prestijli bir kariyere sahip bu isimsiz kahramanlar, ilk defa bir görevi kendi kendilerine üstlenir. Artık hayatlarında bir şeyleri kazanma zamanlarının geldiğine inanmaktadırlar. Ancak olaylar beklenmedik bir şekilde kontrolden çıkmaya başlar. Hayatta kalmak için yetenekleri, ahlaki değerleri ve sadakatlerinin sınandığı bir dönüm noktasına gelirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oscar adayı J.C. Chandor‘un yönetmenliğini üstlendiği yapım, Oscar ödülünü kazanan Mark Boal ve Chandor tarafından kaleme alındı. Netflix orijinal yapımı olan Triple Frontier mart ayı içinde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmden paylaşılan heyecan uyandırıcı tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.