reklamı kapat

POPÜLER

TP_Link

TP-Link’ten evleri akıllandıran çözümler

Standart bir evi akıllı hale getirmeyi sağlayan farklı ürünlere sahip olan TP-Link, özellikle kolay kullanımlı ve akıllı ev ürünlerini de yönetmeyi sağlayan Kasa uygulaması ile kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Nesnelerin İnterneti’ kavramı kapsamında standartları belirlemeye yönelik çalışmalara ilk başlardan itibaren katılan TP-Link, son birkaç yıldır geliştirdiği ürün ve çözümlerle akıllı ev ürünleri pazarında yer alıyor. TP-Link’in farklı ürünleri ile bir evi akıllı hale getirmek mümkün. TP-Link’in akıllı ev ürünleri arasında ilk sırada akıllı prizler yer alıyor. Her tür elektrikli cihazı, her yerden, her zaman akıllı telefon ya da tablet bilgisayarlar ile yönetmeyi, açıp kapatmayı, programlamayı ve hatta enerji tüketimini ölçmeyi sağlayan TP-Link akıllı prizler, hem güvenlik, hem konfor hem de enerji tasarrufu için yararlı cihazlar. Evlerde lamba, ütü, vantilatör gibi tüm elektrikli cihazlar, bu akıllı prize takılarak her yerden kolayca açıp kapanabiliyor.

TP-Link’in farklı özelliklere sahip akıllı ampulleri de evde yaşamı kolaylaştırıp daha keyifli hale getirirken enerji tasarrufu da sağlayan ürünler. Farklı durum ve ortamlar için ışık ayarı yapmayı; evden uzaktayken bile ışıkları açıp kapatmayı sağlayan akıllı ampuller de Kasa uygulaması ile her yerden kolayca yönetilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link akıllı kameralarıyla da dikkat çekiyor

Ev ve evdekilerin güvenliği için ise TP-Link’in uzaktan yönetilebilen Wi-Fi kameraları akıllı ev çözümleri arasında yer alıyor. Hem gece hem gündüz çekim yapabilen, hareket ve sese duyarlı, aşağı-yukarı ve sağa-sola dönebilen, bir hareket ve ses algıladığında otomatik e-posta bildirimi gönderebilen, bulut destekli Wi-Fi kameralar ile ev ve evdekilerin güvenliği sağlanıyor.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm