reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

Mini Wi-Fi USB adaptör: TP-Link Archer T2U Nano

TP-Link, Archer T2U Nano adaptörü çok yakında Türkiye’de satışa sunuyor. TP-Link Archer T2U Nano isimli Wi-Fi USB adaptör, taşınabilir bilgisayara takılıyken her yere rahatlıkla götürülebiliyor.

TP-Link Archer T2U Nano adaptör, yeni nesil Wi-Fi standardıyla birlikte geliyor. Cihaz, hızlı Wi-Fi teknolojisi (802.11ac) ile kablosuz N hızlarından 3 kat daha yüksek aktarım hızı vadediyor. Adaptör, eski dizüstü bilgisayarları yeni nesil Wi-Fi’a yükseltmenin kolay bir yolunu sağlıyor. Minyatür boyutu ve şık tasarımı ile kullanıcılar nano adaptörünü herhangi bir USB portuna yerleştirebiliyor. Archer T2U Nano, cihazların hareket halindeyken otomatik olarak en uygun kablosuz ağa bağlanmasına yardımcı oluyor. Yeni nesil Wi-Fi standardı olan AC desteğine sahip Archer T2U Nano, masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarında eski nesil WiFi standardı olan kullanıcılar için de iyi bir çözüm. Bu USB adaptör ile daha yüksek bağlantı hızlarına ve çift bant desteğine geçmek mümkün oluyor.

AC teknolojisi, N bağlantısına oranla üç kat daha hızlı Wi-Fi bağlantısı sunuyor. TP-Link’in yeni Wi-Fi USB adaptörü, toplamda 600 Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor. Bu sayede gecikmesiz HD video akışı, kesintisiz oyun keyfi mümkün oluyor. Hem Windows hem MacOS desteğine sahip olan Archer T2U Nano, WPA/WPA2 şifreleme standartları daha güvenli Wi-Fi bağlantısı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer T2U Nano Wi-Fi USB adaptörün fiyatı

Mayıs ayında Türkiye’de satışa sunulacak olan Archer T2U Nano WiFi USB adaptörün satış fiyatı ise KDV dahil 20 dolar.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm