reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer T9UH
TP-Link Archer T9UH

TP-Link’ten Wi-Fi desteği olmayan bilgisayarlar için USB adaptör

TP-Link, Wi-Fi desteği olmayan masaüstü PC’ler ya da eski nesil WiFi destekli bilgisayarlar için yeni USB adaptörünü satışa sundu. 802.11ac desteğiyle birlikte gelen Archer T9UH, 1,9 Gbps hıza ulaşabiliyor.

Çift kanal desteği sayesinde cihaz gecikmesiz oyun oynamaya ve HD film izlemeye imkan tanıyor. Dört adet yüksek kazançlı anten yardımıyla Wi-Fi kapsama alanı sorunu da yaşanmıyor. Modem/yönlendirici daha uzak bir noktada olsa da rahat bağlantı yapılabiliyor. Gelişmiş teknolojilere sahip olan Archer T9UH’de geniş alanda daha güçlü WiFi bağlantısı sağlayan Beamforming (hüzmeleme) teknolojisi de bulunuyor. Cihaz, beamforming (hüzmeleme) teknolojisi sayesinde en yüksek hız gerektiren uygulamalar (4K video ve online oyun) için ideal.

Archer T9UH, şık ve kullanımı kolaylaştıran esnek bir tasarıma sahip. Yaklaşık 1 metre uzunluğa sahip olan USB 3.0 kablosu, masa altında vb yerleşmiş olan PC’lere de rahatlıkla bağlanmayı sağlıyor. Kolay takılıp çıkarılan adaptörü ve ürünün kablo ile PC’ye bağlandığında takılacağı USB standı ile kullanımı ve bağlantıyı kolaylaştırıyorÜrünün kurulumu da çok basit. WPS tuşuna basarak yönlendirici ile eşleşiyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

TP-Link Archer T9UH uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Windows, iOS ve Linux dahil pek çok işletim sistemi ile uyumlu olan Archer T9UH’nin fiyatı ise 235 TL.