reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer GX90
TP-Link Archer GX90

Wi-Fi 6 destekli TP-Link Archer GX90’ın Türkiye fiyatı belli oldu

TP-Link daha önceden duyurusu yapılan TP-Link Archer GX90 modelini yakında Türkiye’de satışa sunuyor.

Wi-Fi 6 standardıyla gelen yönlendirici birden fazla cihaz bağlandığında daha hızlı ve güvenilir kablosuz internet sunabiliyor.

6.6 Gbps hıza ulaşabilen cihazın oyun modunda sunduğu hız ise 4.8 Gbps. Oyun akışlarına ve oyun istatistiklerine öncelik veren Oyun Hızlandırıcı özelliğine de destek veren cihaz, kullanıcıların gerçek zamanlı gecikme, oyun süresi ve sistem performansı gibi bilgileri takip edebilmesine imkan tanıyor. Hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi sayesinde en yüksek hız gerektiren uygulamalar (4K video ve online oyun) için ideal bir cihaz olan TP-Link Archer GX90, kablolu veri bağlantılarının tercih edildiği zamanlar için üç Gigabit LAN bağlantı noktasını bünyesinde barındırıyor. Cihazda ayrıca bir adet USB 3.0 bağlantı noktası ve bir adet USB 2.0 bağlantı noktası bulunuyor. TP-Link Archer GX90 sunduğu özelliklere bakıldığında en üst düzey performans arayanlar tarafından tercih edileceğe benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer GX90 Türkiye fiyatı ne kadar?

Archer GX90’ın oyun Hhzlandırıcı özelliği sayesinde oyun akışları saptanarak optimize edilebiliyor. Bu sayede oyunlar her zaman sürükleyici kalıyor. TP-Link’in yeni oyun yönlendiricisinin bir diğer özelliği ise oyun istatistiklerini tutabilmesi. Oyun süresi, gecikme istatistiği, ayrılan ağ kaynağı gibi tüm bilgiler kolayca izlenebiliyor. Yönlendirici iOS ve Android platformları için geliştirilen Tether uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Güvenlik ayarları, Misafir Ağı oluşturma, bağlı cihazlar gibi istenen her tür ayarı akıllı telefonlarla bu uygulama üzerinden birkaç dokunuşla yapmak mümkün. Yönlendiricinin Türkiye’deki fiyatı ise 2.480 TL.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti