reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer GX90

Türkiye fiyatı açıklanan Wi-Fi 6’lı oyun canavarı: TP-Link Archer GX90

TP-Link yeni oyun yönlendiricisini Türkiye’de satışa sundu. TP-Link Archer GX90, yüksek hızda internet bağlantısını hem kablolu hem kablosuz olarak sağlayabiliyor. Yönlendirici her iki bağlantıda gigabit hızlara ulaşabiliyor.

Archer GX90, üç kanal desteği sayesinde oyun donanımları için özel bir oyun kanalı sunuyor. Cihaz, 4.8 Gbps hıza sahip bu oyun kanalını sadece oyun cihazları için ayırabiliyor. Yönlendirici toplamda 6.6 Gbps kablosuz hız vadediyor. Archer GX90’ın oyun hızlandırıcı özelliği sayesinde oyun akışları saptanarak optimize edilebiliyor. Cihaz aynı zamanda oyun istatistiklerini de tutabiliyor. Kullanıcı arayüzünden tüm oyun istatistikleri gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor. Oyun süresi, gecikme istatistiği, ayrılan ağ kaynağı gibi tüm bilgiler kolayca izlenebiliyor. TP-Link Archer GX90 üzerinde yer alan WAN/LAN bağlantı noktasına istendiğinde oyun cihazları bağlanarak yüksek hızlı kablolu bağlantının keyfi çıkarılabiliyor. 2 adet USB 3.0 bağlantısına da sahip olan yönlendiriciye USB üzerinden de cihazlar bağlanabiliyor. Yönlendiricide 8 adet çok yüksek kazançlı anten bulunuyor. Yönlendirici bu antenler ve Hüzmeleme teknolojisi sayesinde Wi-Fi sinyallerini çok geniş alana yayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer GX90 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Cihaz bununla birlikte HomeCare güvenlik paketiyle geliyor. Bu pakette Trend Micro’nun gelişmiş antivirüs yazılımı da yer alıyor. Wi-Fi 6 teknolojisiyle gelen  Archer GX90’ın Türkiye’deki fiyatı ise 320 dolar.

İlginizi çekebilir: Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın