reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link-Archer-GX90

Güçlü performans arayan oyunculara yönlendirici: TP-Link Archer GX90

TP-Link en iyi oyun deneyimini yaşamak isteyen kullanıcılar için yeni oyun yönlendiricisini (router) Archer GX90’ı tanıttı. CES Fuarı’nda lanse edilen Archer GX90, yakın zamanda piyasaya sürülen Wi-Fi 6 standardıyla geliyor.

Advertisement

Yönlendirici, birden fazla cihaz bağlandığında daha hızlı ve güvenilir kablosuz internet sunabiliyor. 6.600 Mbps hıza ulaşabilen cihazın oyun modunda sunduğu hız ise 4.808 Mbps. Oyun akışlarına ve oyun istatistiklerine öncelik veren Oyun Hızlandırıcı özelliğine de destek veren cihaz, kullanıcıların gerçek zamanlı gecikme, oyun süresi ve sistem performansı gibi bilgileri takip edebilmesine imkan tanıyor. Hüzmeleme (Beamforming) teknolojisi sayesinde en yüksek hız gerektiren uygulamalar (4K video ve online oyun) için ideal bir cihaz olan TP-Link Archer GX90, kablolu veri bağlantılarının tercih edildiği zamanlar için üç Gigabit LAN bağlantı noktasını bünyesinde barındırıyor. Cihazda ayrıca bir adet USB 3.0 bağlantı noktası ve bir adet USB 2.0 bağlantı noktası bulunuyor. TP-Link Archer GX90 sunduğu özelliklere bakıldığında en üst düzey performans arayanlar tarafından tercih edileceğe benziyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer GX90 ne zaman satışa sunulacak?

TP-Link Archer GX90, nisan ayında yurt dışında piyasaya sunulacak. Oyunculara yönelik versiyonu yaklaşık 330 dolardan, standart versiyonu ise yaklaşık 300 dolardan satışa sunulacak. Cihazın Türkiye’deki satış tarihi ise henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Puma’dan oyunuculara özel ayakkabı