reklamı kapat

POPÜLER

TP_Link_RE365
TP_Link_RE365

Priz işgal etmeyen Wi-Fi genişleticisi: TP-Link RE365

TP-Link,  yeni, kapsama alanı geniş, yüksek hızlı ve çok şık Wi-Fi sinyal alanı genişleticisi TP-Link RE365’i Türkiye’de satışa sundu. TP-Link RE365, priz işgal etmeden kullanıcılara konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

TP-Link RE365 adlı ürün, Wi-Fi kapsama alanını açık alanda 929 metrekareye kadar genişletebiliyor. TP-Link RE365‘in kablosuz AC teknolojisi, evlerde daha güçlü Wi-Fi bağlantıları oluşturuyor. Tüm standart yönlendirici veya erişim noktasıyla çalışarak birden çok cihaza geniş kapsamlı ve kesintiye uğramayan Çift Bant Wi-Fi olanağı sağlanmasını kolaylaştırıyor. TP-Link RE365 ürünündeki entegre prizi kullanarak bilgisayarlara
lambalara veya cihazlara elektrik sağlamak mümkün. Akıllı gösterge ışığı, en iyi kapsama alanı genişletmesi için doğru noktayı bulmaya yardımcı olurken kullanımı kolay web arabirimi de bunu bir dakika içinde ayarlamaya imkan tanıyor. Yeni Tether uygulaması gücü, erişimi ve LED ışığı kontrol etmek üzere tüm Android veya iOS akıllı telefonlardan ağı yönetmeye olanak sağlıyor. Antenin yay biçimindeki tasarımı şık olmakla birlikte aynı zamanda güvenlidir ve sivri uçları da yoktur. Bu da ürünü çocuklu evler için ideal hale getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link RE365’in Türkiye fiyatı ne kadar?

TP-Link RE365’in Türkiye fiyatı ise 480 TL. Priz işgal etmeden sinyal alanını genişletmeyi planlıyorsanız TP-Link RE365 modeline göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm