reklamı kapat

POPÜLER

Uma Thurman lı Netflix korku dizisi Chambers

Korkmaya hazır olun; Uma Thurman’lı Netflix dizisi: Chambers [Video]

Netflix korku severler için 26 Nisan‘da yepyeni bir dizi yayınlıyor. Uma Thurman’ın da yer aldığı Chambers ilk fragmanıyla gerilimi artırıyor.

Korku dizileriyle adından söz ettirmeyi başaran Netflix bu kez Uma Thurman‘ın yer aldığı yeni korku dizisi Chambers için yayın tarihini müjdeledi. Netflix’in geçmişte yayınladığı nisan ayı içerikleri arasındaki dizi için o dönem net bir tarih verilmemişti. Chambers’ın hayli ilginç bir hikayesi olduğunu ise söyleyebiliriz. Her şeyin bir kalp nakli ile başladığı dizide işler doğaüstü olaylarla çevrelenirken hayatı kurtulan hasta için de gerçek değişim başlıyor. Dizi için yayınlanan resmi özet ise şu şekilde: “Kalp krizi geçiren genç bir kadın, hayatını kurtaran donör kalple ilgili gizeme aklını takar. Ancak donörünün ani ölümüyle ilgili gerçeği ortaya çıkarmaya yaklaştıkça, kalbin asıl sahibinin kimi tedirgin edici şeytani özelliklerini daha fazla sergilemeye başlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

26 Nisan’da yayında

Sizinin ilk sezonunun 10 bölüme sahip olduğu belirtiliyor. Uma Thurman dizide kalp bağışını yapan kızın annesi Nancy’yi canlandırıyor. Dizinin başrolünü ise kalp naklini alan hasta Sasha rolündeki Sivan Alyra Rose üstleniyor. Rose ve Thurman’a başrolde Tony Goldwyn eşlik ediyor. Gizemli kurgusuyla kendine çeken dizi 26 Nisan’da hayli yoğun bir tarihte platformdaki yerini alacak. Dizinin platformdaki sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Yayınlanan Türkçe altyazılı fragman ise haberin üzerinde yer alıyor.